Oto kilka zdjęć z naszego serwisu.
Proszę kliknąć, żeby powiększyć.
 
     

SERWIS OGUMIENIA - WYMIANA OPONSERDECZNIE ZAPRASZAMY DO POSEZONOWEGO PROMOCYJNEGO ZAKUPU OPON ZIMOWYCH !!!

KORZYSTNE CENY, WYSOKIE RABATY, UPUSTY DLA FIRM


W ciągłej sprzedaży pełna paleta rozmiarów opon do samochodów osobowych oraz
dostawczych
Posiadamy również w ofercie obręcze stalowe do większości pojazdów.

UWAGA!!! PRZY ZAKUPIE OPON W NASZYM SERWISIE MONTAŻ ORAZ WYWAŻENIE GRATIS!!!

Wykaz czynności serwisowych:
- sprzedaz ogumienia
- montaż opon
- wyważanie kół samochodowych
- naprawa ogumienia
- geometria kół   Dla zmotoryzowanych nie powinna być obca wiedza, iż wiosną należy wymieniać opony, z zimowych na letnie. Dzięki temu oszczędza się ogumienie, które prawidłowo użytkowane mniej się zużywa. A jeżeli dodatkowo bezpieczeństwo jest dla Ciebie na pierwszym miejscu, to również zainteresuje Cię oferta na wyważanie kół samochodowych. Przy zmianie opon jest to rzeczą niezbędną, tak samo jak geometria kół. W naszym warsztacie wszystkie te usługi możecie Państwo zamówić w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem wymienią Państwo opony o czasie, to z pewnością ominie Was naprawa ogumienia.

   Wraz z nadejściem jesieni warto jest sprawdzić jakie oferty przygotował dla nas serwis ogumienia Mysłowice. Otóż każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że należy wymieniać opony sezonowo. Jest to czynnik wpływający korzystnie na użyteczność opon, które eksploatowane w odpowiednim dla nich okresie mniej się zużywają, a także na bezpieczeństwo jazdy, co jest bezcennym czynnikiem.
   Jeśli zatem jeszcze nie wymieniłeś swoich opona na zimowe, to firmowa wymiana opon Mysłowice skierowana jest wprost do Ciebie. Ponadto nasza firma oferuje także przechowywanie opon Mysłowice, a także sprzedaż ogumienia i montaż opon gratis! Skorzystaj z tej niebywale atrakcyjnej oferty i przygotuj się na zimę już teraz! Dobry kierowca zawsze wie, że odpowiednio dobrane do pory roku opony są podstawą bezpiecznej jazdy i prawidłowej eksploatacji.
ZAPRASZAMY do odwiedzenia serwisu celem kontroli układu hamulcowego oraz geometri kół.


Marki opon którymi dysponujemy to między innymi:

GOOD YEAR
FULDA
DUNLOP
MICHELIN     
     
     
POLECAMY:
     
41-400 Mysłowice, ul. Obrzeżna Północna 24 (teren giełdy samochodowej)
tel. 32 317-26-17, kom. 502-128-461
  projekt: w2w.pl